Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Вшанування видатного земляка

13 травня 2019 року виповнилося 170 років від дня народження Апостола праведної ліри, нашого  земляка – Панаса Яковича Рудченка, добре відомого як Панас Мирний. Свято вшанування класика української літератури розпочалося з Зеленого Гайка, де знайшов він вічний спочинок, покладанням квітів. На фасаді “Полтавської загальноосвітньої школи 8 імені Панаса Мирного” з'явилася довгоочікувана інформаційна дошка, присвячена Панасу Мирному. На святковій лінійці були присутні очільники міста та області, працівники музеїв міста, небайдужі полтавці та лауреати премії імені Панаса Мирного. Свято відкриття інформаційної дошки підготували учні школи. Лунали над Кобищанами, біля стін школи, слова про видатного земляка, рядочки його поезій, присвяти та українські пісні. З вступним словом звернулася до присутніх директор школи - Богодиста С П.. Вона подякувала всім, хто долучився до проекту. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери) Бойченко Людмила Анатоліївна привітала присутніх з річницею від дня народження Панаса Мирного та наголосила на важливості заходу для сучасної молоді, яка зростає небайдужою до рідного краю, його історії.

Шевчук В.О., заслужений працівник культури, лауреат премії Панаса Мирного, ініціатор установлення інформаційної дошки, настільки пройнялася настроєм заходу, що прочитала вірш, присвячений патріотам,  для яких час немає значення.

Цього ж дня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулась урочиста церемонія вручення обласної премії імені Панаса Мирного.

Дипломами лауреатів премії в номінації «Література, літературознавство» нагороджено поетесу, члена НСПУ,член літературно-мистецького об’єднання Зіньківщини «Свічадо» Кльокту Тетяну Михайлівну за збірку поезій «Між Богом і травою» та поетесу Матущак Валентину Василівну за збірку віршів «Усе, що маю».

У школі, що носить ім'я корифея української прози, було відкрито читальню імені Панаса Мирного. Стрічку до кімнати перерізали директор школи, Богодиста С.П. та Шевчук В.О., яка подарувала перші книги для читальні. Символічно, що саме цього дня учні та вчителі долучаються до нового проекту швидкочитання, який втілюватиметься в життя з нового навчального року. Перші книги зайняли своє місце на поличці. Маємо надію, що інтерес до читання сучасної літератури не згасатиме у вихованців школи.

Якименко Юлія, учитель української мови