Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Міжнародний день польоту людини в космос у ЗЗСО № 26

Міжнародний день польоту людини в космос виявився напрочуд насиченим і цікавим для педагічного та учнівського колективів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26». У цей особливий день за ініціативи методичного об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики відбулася міжгалактична подорож зорельотом «Voyageur-26». Зранку привітні бортпровідники (учні 10-11 класів) урочисто зустріли і запросили кожного пасажира на «борт корабля». Під час «польоту» юні інженери-конструктори 1-6 класів продемонстрували власні моделі космічних апаратів, виготовлених у рамках проекту «До нових світів»; лепбукознавці 9-10 класів вразили всіх виставкою Lapbook Space «Мандри Всесвітом», а юні космічні художники 5-11 класів прикрасили зорельот вернісажем своїх робіт з теми «Мої космічні канікули». Представники шкільної космокомпанії провели Зоряний ярмарок, під час якого пасажири-учні стали активними учасниками космічних турнірів: «Кубік Рубіка Fest», «Космічні пазли», «Сім дощечок мудрості» (головоломка «Танграм»), «Загадкові ребуси», «Прокачай свою логіку!», «Сірникові головоломки», «Космічні загадки». У цей день у Полтавському музеї авіації і космонавтики екіпаж 11 класів відвідав виставку «Увертюра космічної ери. 57 років потому...» та зустрівся з ветеранами космодрому «Байконур». 

Учні 9 класів разом із завідувачкою науково-дослідного сектору Полтавського музею авіації і космонавтики Пістоленко І.О. здійснили віртуальну подорож «Полтавщина та космонавтика», під час якої не тільки поглибили свої знання про життя та наукову спадщину Ю.В. Кондратюка (Шаргея О.Г.), про внесок у розвиток аерокосмічної науки і техніки Засядька О.Д., Кованька О.М., Котельникова Г.Є., Побєдоносцева Ю. О., Кисенка М. С., Челомея В.М., але й отримали унікальну можливість відчути себе справжніми астронавтами.

Фантастичну атмосферу на борту «Voyageur-26» підтримали креативні модельєри одягу (батьки, вчителі та учні), представленого на конкурсі Міжгалактичної моди. Чарівні, загадкові, гламурні моделі подарували присутнім святковий настрій.

У ході космічного експресу учні 9 класів у ролі астрономів розповіли цікаві факти із рубрики «Цей день в історії», а наймолодші пасажири зорельоту насолодилися інформаційним коктейлем «Парад планет» та визначили переможців у змаганнях з бейблейду.

Свої незабутні враження від цієї подорожі пасажири зафіксували на самостійно створених сайтах «Наш дім – Всесвіт» та у малюнках на асфальті «Ми – діти космосу», а численні сертифікати і грамоти переможців конкурсів стали беззаперечним підтвердженням того, що наші діти - справжні Зірки: яскраві, неповторні, талановиті і креативні.