Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Активний громадянин – ефективна влада. Учні ЗЗСО № 28 - переможці!!!!

Колектив КЗ «Полтавська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №28» -  учасник Міжнародного проекту «Активний громадянин – ефективна влада». Основна ціль визначена  організаторами - Centrum pre europsku politiku (Центр європейської політики , м. Братислава, Словаччина)– полягає в підвищенні рівня знань про діяльність  державного менеджменту та громадянського суспільства,  у заохоченні учнів застосовувати ці знання в реальному житті  та вміти це робити. Партнером  проекту  виступає  ГО « Світ розвитку  суспільства» , м. Ужгород. Проект реалізовано в чотирьох областях України, які не межують одна з одною, мають різні географічні, соціальні та історичні характеристики: Закарпатська, Миколаївська, Запорізька, Полтавська; у кожній з них – у трьох різних містах. Зокрема,  у Полтавській  області було  визначено по одному  навчальному закладу у містах Полтава, Хорол, Кременчук. 8-9 квітня 2019 р. в м.Київ відбувся заключний етап - представлення проектів.Організатори запросили 12 команд,  які визнані кращими на    регіональних  семінарах, серед яких і ЗЗСО № 28.

І. Заворотюк, директор школи,  підтримувала учнів  в усіх починаннях, надавала слушні поради й перед відїздом побажала успіхів двом шкільним командам.Ляшенко Аделіна, Войтенко Каріна, Лошук Анна , Рой Юлія- команда «Dreams of our future»-представляли  проект «Reuse, Sortand,recycle» , метою  якого учасниці визначили  покращення стану  навколишнього середовища через формування культури сортування.  Учениці провели інформмаційну  роботу  серед учнів школи,  співпрацюють з громадськими організаціями, зокрема,  «Нова Полтава». 

Організатори визнали переможцями проект команди «Active Youth» у складі Тилик Альона, Зубарєв Руслан, Заїка Марк. Метою свого проекту учні визначили  створення  універсального  мистецького простору для реалізації творчих здібностей молоді Полтави, та створення мережі книгообміну по місту. Учні  співпрацюють для  поповнення книжкового фонду з видавництвами.Книжкові скриньки діяли на фестивалях «Арт Полтава» та «Арт-пікнік у Дендропарку», а зараз діють постійні станції книгообміну у кондитерській «ТанінТорт», магазині «Пілот». Учні взяли участь у творчому фестивалі «Арт Полтава» від ГО «Покоління Google», на якому  представили свою скриньку книгообміну, а також разом з творчою молоддю, яка бажала проявити себе, допомагали організаторам на локаціях «Поезія/Театр» і «Арт та Хендмейд». 

Учні  зустрічались з депутатами міської ради С. Бутко і Д. Лаптєвим.  Корисні поради і можливості  для проведення заходів запропонувала депутатка міської ради С. Нестуля.  Змістовною була зустріч з О. Будніковою, директоркою Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка своїми рекомендаціями розширила коло можливостей учнів  щодо реалізації проекту. 

   Учасники команди  організували вуличний літературний квест «Полтавська шуканка», щоб привернути увагу до мистецьких скарбів Полтавщини, та воркшоп «Слабка стать», з яким виступили в Університеті третього віку  на  базі Полтавського університету економіки і торгівлі , в офісі ГО «Нова Полтава». На пропозицію Л.Василенко, фахівця Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  провели тематичний захід для батьків в міському  Інклюзивно-ресурсному центрі. 

Для  фінансування команда  використала  фандрайзингову платформу інтернет-ресурсу «ЗМІСТ», де зареєстрували проект під назвою «Мережа станцій книгообміну», який полягає у встановленні скриньок для книгообміну у громадських місцях міста. 

Команда-переможець  від організаторрів  за  умовами проекту відвідає Словаччину, де зустрінуться  з однолітками, яки також реалізують свої проекти.Реалізація Міжнародного проекту «Активний громадянин – ефективна влада» сприяє  громадянській освіті, зміцненню громадянського суспільства, у кінцевому результаті – підвищенню ефективності державного управління.

Земелько І.С., заступник директора КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28»