Історичний калейдоскоп «Соборна духом Україна»

20 січня 2022 року у приміщенні Літературно-меморіального музею ім.В.Г.Короленка відбувся захід, присвячений Дню Соборності України – Історичний калейдоскоп «Соборна духом Україна». Так як наш заклад є постійним партнером музею, то не оминули цей захід і юні пошуковці гімназії №18 Полтавської міської ради.


На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулась директор музею Теницька Ольга Олександрівна, яка зазначила, що у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за Соборність земель.

І сьогодні ми святкуємо річницю проголошення Соборності нашої держави. Відвідувачі мали змогу перегорнути сторінки історії свята Соборності України.


Розпочалось свято виконанням чудової української пісні у виконанні учениць 2 класу. Гості заходу з цікавістю слухали виступ лауреата премії ім.В.Г.Короленка Черненко Анастасії з доповіддю «Видюк Григорій Овксентієвич: реабілітований історію».

А учні 3 класу декламували вірші про нашу славну Батьківщину – Україну.
Відвідувачі мали змогу переглянути виставку авторської ляльки «Дивосвіт літературних героїв Володимира Короленка» майстрині Пилипенко Тамари. Виставка відтворює персонажів творів письменника.

Учні з задоволення робили селфі, фотографувалися як з героями творів В.Г.Короленка, так і з самим письменником.
Завершилось свято традиційним короленківським чаюванням.