Методичний івент-хол

Консультант ЦПРПП Тамара Кірічек

Методичний івент-хол на базі Наукового ліцею № 314.01.2021 на базі Наукового ліцею № 3 відбувся методичний івент-хол «Особливості впровадження методики CLILв освітній процес», який розпочала вітальним словом директор ліцею Гринь Ірина Миколаївна.

У роботі семінару взяли участь Шарій-Якубовська Є.І., методист ПОІППО імені М.В.Остроградського, тренер Британської Ради в Україні, та Кірічек Т.В., консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради.

Близько 50 вчителів іноземної мови ЗЗСО міста долучилися до цієї події, під час якої вчителі Наукового ліцею № 3 ділилися досвідом роботи за методикою CLIL, представили 5 воркшопів. Кожен з учасників працював в одній із шести експертних груп: англійська мова + математика, англійська мова + інформатика, англійська мова + фізика, англійська мова + біологія, німецька мова + математика, німецька мова + біологія. Під час сесій тандеми вчителів детально розповіли та продемонстрували, як саме вони проводили уроки за цією методикою. Вовченко О.М., заступник директора Наукового ліцею № 3, мультиплікатор Гете-Інституту в Україні, презентувала творчий доробок вчителів – збірник навчальних матеріалів «Упровадження методики CLIL в освітній процес закладу середньої освіти», який знаходиться у вільному доступі на сайті ліцею. Семінар був дуже цікавий, практично-спрямований та корисний, про що говорили всі учасники події, які отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.