Школа ІКТ – компетентностей для вчителів історії

Школа ІКТ – компетентностей для вчителів історії

18 листопада 2020р. в режимі он-лайн на платформі Google meet, в рамках школи ІКТ-компетентності «Робота з освітніми онлайн платформами» було проведено для вчителів історії заняття: «Інтернет-ресурси для візуального навчального контенту. Використання Android-додатків Google Arts & Culture та Google Expeditions як додаткових засобів унаочнення на уроках історії».
Спікери відео конференції Антон Мартинов, учитель історії ЗЗСО №10 та Тетяна Татаріна, учитель історії гімназії №21 продемонстрували учителям можливості використання на уроках історії сервісів Android-додатки Google Arts & Culture, Google Expeditions, платформ: Mind-Map, Classtools, Timeline, колекції карт українських земель, 3-D моделей архітектурних споруд, реконструкції міст, віртуальної подорожі у минуле «Київської Русі» та інші.
Консультант ЦПРПП Наталія Горпинченко підкреслила, що використання інтернет – ресурсів для наповнення навчального контенту з історії під час уроків дистанційного навчання дозволить урізноманітнити навчання, наповнити уроки цікавим інтерактивними візуальними матеріалами, допоможуть учителю візуалізувати та унаочнити навчальний матеріал.
Наталія Горпинченко , консультант ЦПРПП