Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

12-14 жовтня 2020 р. відбудеться Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці Спорту.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Щорічно у виставці «Інноватика в сучасній освіті» беруть участь понад 500 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, навчально-методичних центрів, професійної освіти, закладів професійної освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти тощо.

Науково-практичні семінари, конференції, воркшопи, тренінги відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників.

Для учасників  виставки проводиться конкурс «Лідер інновацій в освіті» з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом і конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями.

Виставки працюватимуть 12-13 жовтня 2020 р. : 10.00 – 18.00, 14 жовтня 2020 р. : 10.00 – 14.00.

Вхід безкоштовний.

Детальну інформацію щодо участі у Дванадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» можна отримати на офіційному сайті «Інноватика у сучасні освіті» http://innovosvita.com.ua/