Продовжено роботу щодо ознайомлення педагогів з програмою «Впевнений старт: середній дошкільний вік»

Продовжено роботу щодо ознайомлення педагогів з програмою «Впевнений старт: середній дошкільний вік»

25 червня 2020 року  продовжено роботу щодо ознайомлення педагогів з програмою «Впевнений старт: середній дошкільний вік» та перевагами роботи за новим  навчально-методичним комплектом. Цього разу відеоконференцію проведено для вихователів закладів дошкільної освіти, які будуть працювати з дітьми середнього дошкільного віку. 

Вихователями-методистами  ЗДО № 36 Юлією Яремченко та ПШ № 43 Тетяною Долудою, сертифікованими тренерами, було презентовано завдання та структуру програми, наголошено на головних принципах її побудови –   діяльнісний підхід, повний інформаційний день дитини,  пріоритет партнерства, вихід на творчий рівень сюжетно-рольової гри та мовленнєвий розвиток. Детально  проаналізовано і навчально-методичний комплект: розкрито зміст книги для вихователів, книги для батьків, як працювати в альбомах з художньо-творчої діяльності, з наборами розвиваючих завдань та  плакатами для групової роботи з дітьми.

Під час обговорення в чаті, учасники отримали відповіді на індивідуальні питання та інформацію про способи і особливості замовлення програми, навчально-методичних комплектів «Впевнений старт: середній дошкільний вік».

Олена Васильєва, методист ММК