Проведено нараду- семінар он-лайн щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти в літній оздоровчий період 2020 р.

12.06.20 р. управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради проведено нараду-семінар он-лайн для медичних сестер закладів дошкільної освіти щодо організації харчування дітей у літній оздоровчий період 2020 р. за участю спеціалістів управління Держпродспоживслужби з питання дотримання санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів.
Присутнім було наголошено про перегляд системи НАССР з урахуванням Covid – 19 та здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів та вимог санітарного законодавства під час харчування дітей.
Надані методичні рекомендації по роботі з картотекою страв за системою управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) в умовах адаптивного карантину.
Розглянуто питання складання щоденного меню в літній період та здійснення заходів щодо профілактики харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій під час оздоровлення дітей в закладах дошкільної освіти.