Групова онлайн-консультація працівників міської психологічної служби

Групова онлайн-консультація працівників міської психологічної служби

29 квітня 2020 року центром практичної психології і соціальної роботи ММК було проведено групову онлайн-консультацію працівників міської психологічної служби, на якій розглядалися проблемні питання особливостей організації діяльності під час карантину.

До конференції Zoom долучилися 76 учасників.

Метою зустрічі було обговорення актуальних аспектів психологічного забезпечення освітнього процесу та соціально-педагогічного патронажу його учасників в умовах дистанційного навчання, створення онлайн майданчику для професійного спілкування, обміну досвідом реагування на запити у новому форматі. Також було реалізовано ідею фахової кооперації, взаємопідтримки, поновлення особистісного ресурсу практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста.

sdr

Ніною Подолян під час конференції проведено огляд результатів попереднього опитування працівників міської психологічної служби з актуальних питань надання соціально-педагогічної та психологічної допомоги учасникам освітнього процесу.

Тетяною Горошко  було акцентовано увагу присутніх на напрямках роботи, що стосуються дієвої підтримки педагогів, надання можливостей групової психологічної допомоги батькам, підліткам, учням старших класів, адресної тактовної підтримки дітям з особливостями розвитку та їх батькам, професійної  просвіти та грамотної дозованої психоедукації. Завідувачкою Центру також організовано проведення рефлексивної вправи «Запит/Ресурс», що дозволило учасникам проаналізувати власне співвідношення запитів у закладі освіти та особистісного професійного ресурсу.

Під час обговорення в чаті конференції її учасники висловили думки щодо дієвості ініційованого Центром формату для професійного діалогу та необхідності його продовження в режимі традиційних для м. Полтави «фахових зустрічей по середах».

Дякуємо усім працівникам психологічної служби, хто долучився до конструктивної співпраці. Було жваво, змістовно, інформативно.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

і соціальної роботи ММК