Навчально-практичний інтенсив для психологів

Навчально-практичний інтенсив для психологів

12 лютого 2020 року центром практичної психології і соціальної роботи ММК проведено чергову зустріч тренінг-курсу у закритому форматі для практичних психологів закладів освіти міста. Місцем проведення стала сенсорна кімната спеціальної школи № 39. Учасники закритої групи аналізували випадки з практики звернень учасників освітнього процесу в режимі консультативної допомоги, продуктивні та недостатньо ефективні варіанти реалізації принципу недирективності.

У професійному колі  працювали над удосконаленням навичок професійної рефлексії, саморегуляції, самозбереження та самовідновлення фахівця-практика. Робота учасників групи під керівництвом Тетяни Горошко була організована із врахуванням актуальних запитів і потреб. Відбувся аналіз роботи психолога у ролі ведучого навчального тренінгу для колег, обмін досвідом щодо навичок роботи з групою дорослих.

Олена Халюза, практичний психолог закладу, що гостинно зустрів працівників психологічної служби міста, представила колегам також досвід використання сенсорної кімнати для роботи з дітьми з ООП.

Працівники центру практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету щиро вдячні керівництву спеціальної школи № 39, практичному психологу Халюзі Олені, за створену комфортну атмосферу для роботи групи.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

і соціальної роботи  ММК