Тренінг – курс для психологів

27 листопада 2019 року у ЗЗСО № 26 центром практичної психології і соціальної роботи ММК було проведено чергову зустріч у закритому форматі тренінг-курсу для практичних психологів. Учасники закритої групи, серед яких практичні психологи ЗДО №№ 2,17, ПШ №№ 42, 44, ЗЗСО №№ 18, 26, 28, 39, опрацьовували досвід  упровадження  технік роботи із запитом у рамках клієнт-центрованого підходу до консультування з точки зору «необхідних і достатніх умов для змін особистості» за К. Роджерсом.

Практичні психологи також аналізували випадки з практики звернень учасників освітнього процесу, продуктивні варіанти реалізації принципу недирективності. Розглядали й проблему ефективності тренінгових форм роботи з дорослими – батьками та педагогами.

Навчально-практичний інтенсив для психологів закладів освіти міста у форматі закритої групи, ініційований центром практичної психології і соціальної роботи ММК у 2018 році, реалізує завдання розвитку навичок професійної рефлексії, саморегуляції, самозбереження та самовідновлення фахівця. Робота учасників групи під керівництвом Тетяни Горошко спрямована на процес конструктивних змін у професійному самоусвідомленні, набуття та удосконалення навичок психологічної допомоги.

Працівники центру практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету щиро вдячні керівництву ЗЗСО № 26, особисто директору Гонжак Наталії Дмитрівні, практичному психологу Тернопольській Ірині Дмитрівні, за створену атмосферу для плідної камерної роботи фахівців психологічної служби міста.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

і соціальної роботи  ММК