Тематична консультація для практичних психологів інклюзивних закладів освіти

Тематична консультація для практичних психологів інклюзивних закладів освіти

09 жовтня 2019 року на базі інклюзивно-ресурсного центру Полтавської міської ради відбулась групова тематична консультація для практичних психологів інклюзивних закладів освіти «Потенціал ІРЦ та можливості практичних психологів у реалізації  корекційно-розвиткової роботи з дітьми з ООП». Тетяна Горошко, завідувачка центром практичної психології і соціальної роботи ММК, проаналізувала роль практичного психолога як постійного учасника Команди супроводу дитини з ООП у реалізації  корекційно-розвиткової роботи.

Сергій Зайцев, директор ІРЦ, говорив про якісний висновок комплексної оцінки як основна передумова ефективної реалізації ІПР. 

Практичні психологи ІРЦ, Тетяна Зарудська і Антоніна Артеменко, презентували інноваційний діагностичний інструментарій WISC-4, CONNERS-3, а також CASD і PEP як основний інструментарій скринінгу дітей з РАС.

dav

Під час заходу практичні психологи мали можливість задати актуальні питання з практики організації корекційно-розвиткової  роботи, намітити шляхи вирішення існуючих проблем під час реалізації інклюзивної освіти.

Дякуємо директору Сергійові Зайцеву та фахівцям ІРЦ за створені комфортні умови для ефективної професійної взаємодії і конструктивний діалог.

Ніна Подолян, методист центру практичної психології і соціальної роботи ММК