Участь шкіл міста в Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація»

Участь шкіл міста в Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація»

12 вересня на базі ММК проведено ІМН з питань енергозбереження та участі закладів в Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація».

Куратори проекту відзначають, що школи Полтави працюють відповідально.  Зокрема,  в число кращих учасників  по Україні  ввійшли ЗЗСО №27 (куратор Харченко І.М.) та ЗЗСО №25 (куратор Єрмолаєва І.О.).

Так, у попередньому навчальному році  до роботи в проекті долучилися 23 заклади. Всеукраїнський освітній захід дозволив 273 учням наших навчальних закладів здобути нові компетентності у царині енергозбереження та житлово-комунального управління.

Програма «Енергоефективні школи» у рамках Міжнародного проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні», започаткована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) вдало стартувала у нашому місті у 2010-2011н.р. У ній  взяли  участь навчальні заклади міста №№№ 14, 17, 30.

    У 2014-15 н.р. заклади освіти №№ 11, 19, 21, 32, 38  стали активними учасниками мікропроекту «Енергія в школах міста» у рамках Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».  

 З 2017-18 н.р. школи міста № 2, 7. 16, 24, 25, 27, 28, 32 включилися в роботу проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» (Всеукраїнська благодійна організація  «Інститут місцевого розвитку»).  Школи приєдналися до онлайн-платформи  дистанційного навчання, де вивчалися курси за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» (для учнів 6-8 класів) та «Абетка з основ житлово-комунального управління» (для учнів 9-11 класів).

Методист  Л.Семено