Методична зустріч

Методична зустріч

Відповідно до запиту педпрацівників закладів дошкільної освіти щодо художньо-естетичного розвитку дошкільнят 11.09.2019 року в ММК відбулася методична зустріч, в якій взяли участь вихователі-методисти ЗДО №№ 2, 12, 14, 37, 44, 60, 80, 81, початкових шкіл №№ 41, 42, 43, завідувач ЗДО № 55. Методисти міського методичного кабінету О.Васильєва та О.Шептун  розкрили актуальні питання впливу творів мистецтва на естетичний розвиток малюків.

Детально було розглянуто методичні аспекти ознайомлення дітей з творами живопису (натюрморт, пейзаж, портрет, казково – билинний жанр). Присутні педагоги отримали рекомендації щодо методів і технічних прийомів навчання дошкільнят декоративному розпису (Петриківка, Опішне, Косів), яким має бути зразок вихователя та особливості його подачі дітям, як правильно підписувати і зберігати дитячі роботи.

Крім того, обговорили критерії оцінювання дитячих робіт як складову моніторингу освітньої лінії «Дитина у світі культури» згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти.

Цікавим був діалог щодо сучасного підходу до організації і проведення  занять із зображувальної  діяльності та  вимог до  дитячого   портфоліо, оформлення виставок.