Про літні математичні школи

Про літні математичні школи

У серпні відбулася V Всеукраїнська літня школа “Математичний олімп” на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  У цьому році 250 учнів 5-11 класів стали учасниками школи. Долучилися і 18 полтавських школярів (гімназія №17, ЗЗСО №29, гімназія №31). 

Дякуємо вчителям Макаровій Т.А., та Яцун Т.М., які організували своїх вихованців та разом з ними  навчалися! Вітаємо також і маму Сілакову Ю.Ю. (гімназія №17), яка допомагала нашим вчителям!

 Деталі проведення ВЛШ “Математичний олімп” можна відслідковувати на сайті matholymp.com.ua і відповідно бути в курсі усіх подій. Подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”- травень. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті і чекати, коли  оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

   Відбулася і ВЛШ “Контора Пі” як завжди запланована на надзвичайно високому рівні, ну й повністю безкоштовна для учасників, що вже багато про неї каже. Звичайно як завжди вражає там нематематична частина програми. Учасником цієї школи був Мацицький Артем, учень ліцею №1 (вчитель Сушко Н.А.).

 Вітаємо наших учнів, вчителів та батьків за бажання займатися математикою!

                                                                                Методист   Лідія  СЕМЕНО