Мистецька сесія вчителів художньо-естетичних дисциплін м. Полтави.

Мистецька сесія вчителів художньо-естетичних дисциплін м. Полтави.

28 серпня 2019 року відбулася мистецька сесія вчителів художньо-естетичних дисциплін м. Полтави. Було  обговорено особливості викладання  образотворчого та музичного мистецтва, а також інтегрованого курсу «Мистецтво» у молодшій, середній та старшій школі.

Протягом червня 2019 року проходили різноманітні тренінги для вчителів мистецьких дисциплін. Своїм досвідом поділилася одна з учасниць тренінгу з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй», вчитель музичного мистецтва Ржеко Л. В. (ЗЗСО №28). Вона підкреслила значення та необхідність медіаосвіти у школі, що триватиме поетапно до 2022 року.

Наскрізну модель викладання медіаграмотності перевірять на ефективність і попрацюють над підвищенням рівня медіакомпетентності самих педагогів. Для освітян ці процеси важливі ще й тим, що наші учні подекуди знають про сучасні інформаційні технології більше за своїх вчителів. Саме тому медіаосвіта освітянської спільноти надзвичайно важлива. Курс містить багато корисних інструментів, які можна використовувати для формування позитивного іміджу закладу освіти, у процесі спілкування з медіа та ефективного використання медіаресурсів у освітньому процесі. Питання розвитку медіаосвіти в школі будуть і надалі обговорюватися на методичних застрічах.

    Також учасниця тренінгу і одночасно тренер –  Ясько Я. П. (НВК №16) прокоментувала особливості підготовки вчителів музичного та образотворчого мистецтва, які викладатимуть інтегрований курс „Мистецтво” за принципами Нової українсько школи в початкових класах закладів загальної середньої освіти. Учитель завжди працює на випередження, тому її девіз «В Нову школу з новими технологіями». Цікаві розробки представила Ярослава Петрівна своїм колегам «Діатонічні інструменти на уроках мистецьких дисциплін».