Подорож наколо світу за 80 хвилин

Подорож наколо світу за 80 хвилин

27 червня 2019 року в палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято вручення найвищої державної нагороди за навчання – Золотих та Срібних медалей. 122 випускники довели, що розум, працелюбність і наполегливість долають усі перешкоди на шляху до перемогою Вони стали тією талановитою молоддю, яка вплітає в національний вінок України цвіт свого таланту. Найбільша кількість медалістів у цьому році в загальноосвітніх закладах №№ 1, 3, 17, 33.

Свято «Подорож навколо світу за 80 хвилин» розпочалося прем’єрою номера «Шкільний вальс»  у виконанні танцювального клубу «Акцент» та вокальної студії «Нове покоління»  ПДЮТ, який навіяв приємні спогади про незабутнє шкільне життя.

Гордість нашого міста поздоровили ректори полтавських вищих навчальних закладів та заслужені працівники освіти, які  подякували педагогам та батькам за сумлінну працю, за виховання гідних громадян України, адже щасливі діти – найбільша життєва винагорода за щоденний неспокій і безмежну любов. Медалісти отримали від міської влади в подарунок фітнес-браслети.

Одним із ведучих свята став неодноразовий учасник телепроектів «Ліга сміху», «Розсміши коміка» Іван Ксенжук. Захід пройшов у форматі віртуальної подорожі, що дозволило глядачам уявно відвідати різні країни світу, дізнатися про традиції святкування випускних вечорів. Разом з вокальними та танцювальними колективами шкіл міста №№2, 21, 34,  танцювального клубу «Акцент» ПДЮТ учасники заходу мандрували країнами Сходу, Середземномор’я, Латинської Америки, Європи. Лейтмотивом заходу стала ідея про те, що випускники всього світу мають певні традиції не схожі на українські, але всіх їх єднає молодість, віра в майбутнє, оптимізм. Глядачі разом з вокальним колективом «Асоль» гімназії №32 співали улюблену пісню «Школа», у якій поєдналися почуття смутку від прощання з друзями, учителями та бажання іти вперед життєвою стежиною.