Прокататися із вітерцем

Прокататися із вітерцем

У дошкільнят ПСНВК №45 збулася мрія – прокататися із вітерцем спекотного дня у перші дні літа на затишному подвір’ї закладу. 7 червня на території  утворилась міні-стоянка для велосипедів та самокатів. Вони користуються особливою популярністю у дошкільників Полтави.

Зустріли малят казкові герої Поросятко та Вовчик що приїхали у гості до дітлахів також на велосипедах. Вони нагадали про правила керування самокатом та велосипедом, заохочували дітей до виконання вправ, вчили культурі пересування. Дорослі і діти усвідомили користь цих транспортних засобів для фізичного розвитку. Це маса позитивних емоцій, укріплення м’язів, уміння правильно розподіляти масу тіла й керувати (тримати кермо), координувати рухи, орієнтуватись у просторі, тримати рівновагу. Вправно каталися навіть малюки молодших груп.

А п’яти та шестирічки демонстрували уміння кататися «змійкою», по прямій, проїжджати у ворітця. Кожна група отримала подяку за вправність та уміння. Сподіваємось, що наші малята будуть активно займатись їздою на велосипеді та самокаті, адже для фізичного розвитку – необхідність, а не предмет розкоші чи розваги.