72 Stunden. Uns schickt der Himmel

72 Stunden. Uns schickt der Himmel

Виховання активної молоді, яка прагне покращити різні сфери життя людей, реалізація соціальних проектів та ініціатив – такою є мета міжнародної акції “72 Stunden. Uns schickt der Himmel,”(“72 години. Нам дарує небо”). Організатором акції виступає мололіжне об’єднання BDKJ (Німеччина), координатор в Україні – ГО “Vielfalt” (Полтава). 23-26 травня вiдбуваються заходи в Німеччині та Україні в рамках цього проекту. 23.05. 19 р. на базі КЗ “Полтавська ЗОШ №34” координатори акції Гончар Ю., Стрілець А., Димарь Н. та працівники школи організували захід для батьків дітей з особливими освітніми потребами. Практичним психологом школи проведено заняття з елементами тренiнгу “Потенцiал дитини”, метою якого було вiдкриття яскравого свiту потенцiалiв кожноi дитини. Батьки спробували подивитися на навколишнiй свiт очима своiх дiтей, зрозумiти, що вони вiдчувають, до чого прагнуть.
Заняття було спрямоване на усвiдомлення сильних сторiн як дитини, так i кожного з батькiв; сприяло формуванню безумовного прийняття дитини. У цей час малеча розважалася у спортивній залі. Учителі фізичної культури підготували спортивні ігри на розвиток координації та швидкості. Маленькі спортсмени із задоволенням стрибали, долали перешкоди, ловили м’ячики, рухалися під музику. Усі діти отримали на згадку футболки з логотипом цієї міжнародної акції.
24.05. 19 р. керівники ГО “Vielfalt” запросили дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків на заняття іпотерапії до кінно-спортивного клубу “Чотири підкови”, розташованого в с.Михайлівка. Малята каталися на конях, стріляли з лука, познайомилися з мистецтвом гончарства, досвідчені вершники представили виступ трюкового театру.