Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Перша програма баскетбольного обміну між Україною та США!

На початку січня 2019 року американська організація «Project Harmony International» (PH International), разом із «Coaches Across Continents» оголосили, вперше в Україні, програму «Юнацьке лідерство через спорт» (Youth Leadership through Sport – YLS), яка фінансується Державним департаментом США.  До участі у програмі були запрошені юні українці у віці 16-18 років, які цікавляться спортом, грають у баскетбол 3х3 (стритбол) та мріють відвідати США а також їх тренери та фахівці баскетболу. Шляхом відбору за наслідками інтернет-анкетування, було визначено 12 підлітків і 12 тренерів, які з 20 по 30 березня вирушать до Сполучених Штатів Америки в рамках даної програми, а у липні поточного року приймуть участь у роботі програми під час зворотного візиту американської делегації. Єдиним переможцем від Полтави став учитель фізичної культури Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29, голова ШМО, КМС СРСР з баскетболу Максим Рубель.

У шкільному віці Максим Вікторович займався баскетболом у Полтавській СДЮСШОР №2, потім будучи студентом, у складі збірної команди ПІБІ (зараз ПолНТУ) посів ІІ місце в Універсіаді УРСР (за що і отримав спортивне звання), був у першому складі БК «Полтава-Баскет» (1995-1997р.р.), потім працював у адміністративному складі клубу, у сезоні 2008-2009р.р. працював виконавчим директором клубу Суперліги України з баскетболу БК «Полтава», понад 25 років переймається питаннями баскетбольного суддівства та дитячого баскетболу. 

Входить до постійної комісії Федерації баскетболу України з питань розвитку шкільного баскетболу, є членом виконкому Федерації баскетболу м.Полтави. Неодноразово призначався головним суддею Спартакіади школярів м.Полтави з баскетболу. Постійно проводить семінари-практимуми та тренинги для вчителів фізичної культури міста та області.

Шкільний баскетбол у ПЗШ №29 є одним із найкращих у місті. 

Юнацька баскетбольна команда є постійним призером Спартакіади школярів м.Полтави, багаторазовим учасником Фіналу Шкільної баскетбольної Ліги України з баскетболу 3х3, а цього року і команда дівчат під його керівництвом, виборола право участі у найпрестижніших змаганнях країни серед школярів. 

Головним спортивним івентом школи вже 27(!) років поспіль є традиційний «Матч Зірок ПЗШ 29» де у баскетбольному протистоянні сходяться команди учнів та вчителів. Подія неодноразово висвітлювалась у ЗМІ та на телебаченні міста. Фундатором цього свята, аналогів якому немає на теренах України, організатором і безпосереднім учасником всі ці роки є саме Максим Рубель! Тож обрання його американськими колегами до складу делегації за програмою обміну є цілком зрозумілою, і слугує своєрідним визнанням його особистого внеску у розвиток дитячого шкільного баскетболу Полтави зокрема і України взагалі.

Сподіваємось, що знання, навички і досвід, отриманий у США дадуть можливість Максиму Вікторовичу здійснити новий поштовх у розвитку шкільного баскетболу Полтави серед підлітків та вчителів! 

Юнацьке лідерство через спорт – це серія міжнародних обмінних програм, що фінансуються відділом спортивної дипломатії управління міжнародних та культурних справ Державного департаменту США. 

Метою YLS є сприяння кращому міжкультурному взаєморозумінню шляхом надання культурних і спортивних можливостей для підлітків-спортсменів та їх тренерів відпрацювати питання лідерства, командної роботи, наставництва, здорового способу життя і самодисципліни в мультикультурному середовищі.

Програма включає в себе щоденну спортивну і культурну діяльність, яка будує навички лідерства і сприяє міжкультурному розумінню. Місцем проведення програми буде живописне і спортивне місто Бостон (штат Массачусетс) та місто Сако (штат Мен).