Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Молоді керівники навчаються

Атестація педагогічного працівника закладу дошкільної освіти є ключовим фактором підвищення фахової майстерності та етапом росту професіоналізму. Про це велася мова на черговому засідання «Школи молодого керівника», яке відбулося на базі ММК  12 березня цього року. Слухачі школи не тільки взяли участь у обговоренні  Типового положення про атестацію педпрацівників, але й отримали роз’яснення  по деяких пунктах та  відповіді на свої запитання. Детально було розглянуто особливості вивчення системи роботи педагогів, що атестуються, підготовку наказів, що регламентують хід атестації і основний акцент зроблено на дотриманні нормативної документації, послідовності і системності у їх виконанні.

Крім того, практична робота мала на меті потренувати молодих фахівців у підготовці планів роботи по проведенню атестації, написанні характеристик, атестаційних листів та протоколів проведення засідань атестаційної комісії; сприяла розвитку умінь у слухачів робити висновки, узагальнення та формуванню у них самостійності  і впевненості.

На засіданні було приділено увагу і контрольно-аналітичній діяльності,  яку проводять завідувач ЗДО та вихователь-методист, її види, специфіка, оформлення записів в журналах контролю. 

                                                                                                                                                      Олена Васильєва, методист ММК