Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Вболіваємо за нашу талановиту полтавську школярку Вікторію Гречану!

Полтавська 20-та заявила про себе на Регіональному вокальному конкурсі «Дзвінкі голоси», який відбувся 8 лютого в Руденківськівському опорному закладі. Учениця 10-го класу Вікторія Гречана у своїй віковій категорії посіла 2-ге місце. На гала-концерті, окрім цінного подарунка та грошової винагороди, Вікторія мала честь співати у дуеті  з членом журі конкурсу, кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом кафедри журналістики, викладачем ПНПУ імені В.Г.Короленка Глібом Кудряшовим. Символічно, що цього року пісенний конкурс «Дзвінкі голоси» проводиться увосьме. Усього організатори відібрали для участі 16 конкурсантів. Вони змагаються у трьох вікових категорія: молодша група — від 10 до 13 років (7 учасників), старша — від 13 до 17 (6) та 18+ — від 18 до 30 (3).

Оцінюють конкурсантів заслужена артистка України Наталія Сулаєва, заслужений артист естрадного мистецтва Анатолій Пиляй, акомпаніатор хору «Калина» Володимир Яковлєв, соліст обласної філармонії Денис Зотов та переможець вокальних конкурсів Богдан Сулаєв.

Другий етап «Дзвінких голосів» відбудеться в п’ятницю, 15 лютого. Наймолодші співаки виконуватимуть улюблену пісню. Старші діти заспівають дитячий музичний твір та пісню Олександри Пахмутової. А учасники категорії «18+» — світовий шлягер і хіт Анатолія Матвійчука.

Заключний гала-концерт відбудеться 1 березня у Новосанжарському будинку культури. Під час його проведення будуть оголошені імена переможців. Їх визначать у всіх категоріях. За зайняте перше місце учасники отримають 2 000 гривень, за друге — 1 500. Та приємний сюрприз чекає на всіх співаків. Адже за участь у «Дзвінких голосах» їм вручать по 300 гривень. Тож вболіваємо за нашу талановиту полтавську школярку Вікторію Гречану!