Двомісячник чистоти

Двомісячник чистоти

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, відповідну компетентність, досконало володіють державною мовою та персональним комп’ютером.

До заяви додаються такі документи: особова картка встановленого зразка (форма П-2 ДС); копії документів про освіту та паспорта громадянина України; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (заповнюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством); дві фотокартки 4х6. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради (контактні телефони: 57-32-44, 60-95-10).

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять професійне випробування. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись в управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, к. 26.

29.01.2019