Весняний благодійний бал освітян

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Відкриття Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» 

3 січня 2019 року відбулося офіційне урочисте відкриття Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради», який створений за рішенням міської ради з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття якісної освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та надання корекційно-розвиткових послуг. Центр буде обслуговувати  дітей із особливими освітніми потребами. Заклад  очолив досвідчений педагог Зайцев Сергій Володимирович.

На захід завітали заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко та начальник управління освіти Юрій Матвієнко, які зазначили важливість та необхідність створення такого Центру для підтримки особливих дітей та їх батьків. На проведення ремонтних робіт, облаштування  пандуса, забезпечення функціонування центру спрямовано близько 1,2 млн.грн. (із міського бюджету); на придбання спеціального обладнання – близько 250 тис.грн. коштів міського бюджету та державної субвенції.

Відкриттю передував благодійний концерт «БлагоStream». Благодійні кошти, зібрані під час концерту в сумі 58,632 грн., були використані для закупки сучасного оснащення кабінету лікувальної фізкультури в Центрі.

На відкритті Центру від Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3» було передано  кольоровий принтер, який буде використаний для виготовлення роздаткового матеріалу для корекційних занять. 

Отже, в Полтаві спільними  зусиллями міської влади, батьківської громади та працівників центру  створені всі умови для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту та отримання корекційно-розвиткових послуг.

      Начальник управління освіти                                             Ю. Матвієнко