Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Поглиблені тренінги з варіативних модулів

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Нас надихає велич Кобзаря 

З метою поширення знань про видатного письменника, піднесення престижу української мови й літератури, стимулювання учнівської молоді до вивчення рідної мови, підвищення рівня мовної культури на базі ЗЗСО №8 м. Полтави 23 грудня 2018 року проведено обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь понад 200 учнів 5-11 класів, студентів ПТНЗ, ВНЗ 1-2, 3-4 рівнів акредитації м. Полтави та Полтавської області. Урочиста церемонія відкриття, затишні класні кімнати та привітні вчителі налаштували учасників на плідну творчу роботу. 

Ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Зелюк В.В., методист О.П.Коваленко, директор школи С.Богодиста привітали учасників, побажали усім добра, злагоди, порозуміння, наснаги в опануванні мистецтвом слова.

Мелодійна музика бандур, поетичні рядки, дитячі роботи, пам’ять і повага до творчості видатного поета, шанування власного народу та його мови і культури – це за «Заповітом» Т.Г. Шевченка і має бути важливим для сучасного і майбутнього.

І.Козіна

Статистика переглядів

Сьогодні: 4

За тиждень: 343

За місяць: 2918

Всього: 85060

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: