Весняний благодійний бал освітян

Фестиваль дитячої творчості

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Запрошуємо до участі у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

Шановні освітяни!

14-16 березня 2019 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13). Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» – за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю  відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

У програмі виставок:

- Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

- Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.

- Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх і науково-технічних проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.

- Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до закладів освіти в 2019 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.

- Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 році Україні та за кордоном.

- Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових моделей, дипломів, сертифікатів.

Виставки працюватимуть 14-15 березня 2018 року – 10:00 – 18:00, 16 березня 2019 року – 10.00-16.00

Взяти участь: http://www.vsosvita.com.ua/

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.