Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Новини

Тренінговий бліц-курс для психологів

05.12.2018 року центром практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету проведено чергове, четверте, заняття тренінгового бліц-курсу «Практична робота психолога». Навчально-практичний інтенсив, яким передбачено теоретичне та практичне відпрацювання навичок психологічного консультування, конструктивних підходів до його організації з урахуванням специфіки закладу освіти і рівня професіоналізму фахівця; тренінгові та психодіагностичні вправи на професійну й особистісну рефлексію психолога, об’єднав працівників психологічної служби міста, що орієнтовані на недирективні підходи у консультативній практиці, гуманістичний та клієнт-центрований зокрема.

Учасники закритої групи, крім роботи у професійному колі, виконують домашні завдання, що суттєво доповнює процес пролонгованого фахового занурення в проблему.

Психологи працювали активно, насичено, інтенсивно, відповідально. Невід’ємною часткою робочої атмосфери групи є камерність, добровільність та конфіденційність, що забезпечують оптимальні умови для фахового зростання учасників занять тренінгового бліц-курсу.

Тетяна Горошко, завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи міського методичного кабінету

Статистика переглядів

Сьогодні: 70

За тиждень: 598

За місяць: 1622

Всього: 80122

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: