Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Новини

Міський методичний відкритий інтегрований захід ЕВЕНТ-ТОЛОКА

22 листопада 2018 року в ТРЦ «Київ» відбувся міський методичний відкритий інтегрований захід ЕВЕНТ-ТОЛОКА  «Сім кроків до фахової майстерності», організатором якого був міський методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.. ТОЛОКА зібрала  близько 100 педагогів позашкільних та загальноосвітніх закладів.  Керівники  вокальних, хореографічних колективів, керівники гуртків та студій декоративно-ужиткового мистецтва взяли участь у різноманітних формах роботи. 

Відкрила семінар методист ММК Бакунович Е.В., яка висвітлила основні проблеми та перспективи розвитку позашкільної освіти на цей навчальний рік. У рамках теоретичної частини учасники заходу крок за кроком знайомились з досвідом роботи  колег  із закладів позашкільної освіти щодо проведення рекламних акцій під час набору дітей у гуртки, з методикою проведення сучасного заняття  та  формами роботи з дітьми з особливими потребами та ін.. 

Під час практичної частини учасники заходу працювали по локаціях: декоративно-ужиткового, хореографічного та вокального напрямів. Рухаючись сходинками професійного зростання, педагоги поділилися досвідом про ефективні форми роботи з дітьми, опанували новітні техніки та технології, створили загальну композицію «Творчий дивосвіт», отримали пропозиції від організаторів заходу.

Статистика переглядів

Сьогодні: 74

За тиждень: 602

За місяць: 1626

Всього: 80126

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: