Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Засідання клубу професійного спілкування «Ліра»

«Цікаво, захоплююче, оригінально, ефективно, креативно!» – так оцінили присутні засідання клубу «Ліра», яке відбулося 31 жовтня 2018 року на базі НВК № 16. Члени клубу - музичні керівники закладів дошкільної освіти м. Полтава,  ґрунтовно розглянули тему «Музично-ритмічна діяльність засобами інноваційних технологій». Присутні взяли активну участь у методичній бесіді щодо використання інноваційних технологій в музично-ритмічній діяльності. Відбулося жваве обговорення презентації «Роль ритму в житті дошкільника» з досвіду роботи  Тамбієвої І.О., музичного керівника НВК № 16. Також переглянуто  фрагменти безпосередньої практичної діяльності з дітьми різних вікових груп, де проілюстровано не тільки роботу музичного керівника, але й знання, уміння та навички дошкільнят. 

Зі слухачами було відпрацьовано ряд ритмічних шумових ігор, вправ, проведено релакс – композицію, майстер-клас з хореографії «Бельгійська руханка». 

Міським методичним кабінетом підготовлено рекомендації щодо музично-ритмічної діяльності з дошкільнятами, а також висвітлено методику виховання метроритму на музичних заняттях.

                                                           Олена Васильєва, методист ММК