Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава. Найменування закладу: Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Полтавської міської ради Полтавської області».

Місцезнаходження:  вул. Підмонастирська, 41, м. Полтава, 36020

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці

Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4264,00 грн (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 10 %, вислуга років –  від 10 %, надбавка за престижність праці – від 5%).

Кваліфікаційні вимоги

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії): 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- копію документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- трудову книжку (копію) чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- медичну довідку про проходження обов’язкового психіатричного огляду;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. 

Документи подаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26. 

Останній день прийому документів - 25.10.2018.

Уповноважена особа, яка приймає документи від кандидатів - головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти управління освіти Завгородня Тетяна Миколаївна (тел. 60-95-10, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством  вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- проведення конкурсного відбору шляхом  перевірки на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року (письмове тестування);  перевірки професійних компетентностей кандидатів (вирішення письмового ситуаційного завдання); публічної та відкритої презентації кандидатами державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 5 хв), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір відбудеться орієнтовно з 12.11.2018 по 15.11.2018 в приміщенні Полтавської міської ради (вул. Соборності, 36, к. 222). 

Дата і час проведення письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу будуть повідомлені кандидатам додатково.

05.10.2018

               ПЕРЕЛІК тестових питань на перевірку знань чинного законодавства України в сфері освіти та ситуаційних завдань на перевірку професійних компетентностей кандидатів на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти