Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Оголошено конкурс

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Найменування закладу: Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». 

Місцезнаходження:  вул. Івана Мазепи, 27а, м. Полтава, 36021

Найменування посад:

- вчитель лікувальної фізкультури (1 ст.);

- вчитель-логопед (4 ст.);

- вчитель-дефектолог (2 ст.);

- практичний психолог (1,5 ст.).

Умови оплати праці

Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4989,56 грн (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 25%, вислуга років –  від 10%, надбавка за престижність праці – від 5%).

На оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями відповідної галузі знань. Для вчителя  лікувальної фізкультури - наявність сертифікатів за відповідними методиками реабілітаційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, посвідчень тощо;

- вільне володіння державною мовою;

- навички роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи для участі у конкурсі подаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26.

Останній день прийому документів – 04.10.2018.

Перелік документів (оригінали та копії):

- паспорт громадянина України;

- заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- документ (документи) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- трудова  книжка;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційний іспит на перевірку знань чинного законодавства України (законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки) та співбесіда з кандидатами на відповідність їх досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та посадових обов’язків педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру. 

Дата, час і місце складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди будуть повідомлені кандидатам додатково.

Контактні особи - Завгородня Тетяна Миколаївна, Бредун Наталія Валеріївна, Аліпа Людмила Сергіївна (тел. 60 95 10, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Перелік питань для складання кваліфікаційного іспиту на перевірку  знань законодавства в сфері освіти дітей із особливими

освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки