Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Учителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 беруть участь у Всеукраїнському проекті Goethe-Institut в Україні "Мережа сталого розвитку CLIL"

Учителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3" Вовченко О.М. (учитель німецької мови) та Ребрик Т.О. (учитель біології) беруть участь у Всеукраїнському проекті Goethe-Institut в Україні "Мережа сталого розвитку CLIL" . У минулому навчальному році ці вчителі взяли участь у семінарі, метою якого було сприяння колегіальній співпраці між вчителем-предметником та вчителем німецької мови, створення педагогічно-дидактичних компетенцій у сфері викладання за методикою CLIL та проведенні конкретних міждисциплінарних проектів, які уможливлюють самостійне дослідницько-відкриваюче навчання учнів. 

Для ефективної реалізації методу CLIL Goethe-Institut забезпечив школи, вчителі яких є учасниками проекту, валзами, які укомплектовані методичними посібниками та матеріалами для проведення експериментів за методикою CLIL.Метою проекту є колегіальна співпраця між вчителями фахових дисциплін та німецької мови, підвищення педагогічно-дидактичної компетентності у сфері CLIL та розвиток інтердисциплінарних навчальних проектів, які створювали б умови для розвитку дослідницького мислення учнів, пробудження інтересу учнів до відповідального ставлення до оточуючого середовища та навчання "з серцем та розумінням".