Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Вирує життя в пришкільному таборі «Мультляндія» Полтавської гімназії №13

Продовжує вирувати життя в пришкільному таборі «Мультляндія» Полтавської гімназії №13. Кожен день у дітей видається насиченим на події. Так 4 червня до гімназії завітали актори Полтавської обласної філармонії з концертною програмою «Просто літо». З щирим вітанням до дітей звернулася ведуча заходу Наталія Іванченко, запросивши їх поринути у світ музики разом зі співачкою Ларисою Бондаренко, саксофоністом Денисом Зотовим та пісенно-танцювальним ансамблем «Полтава». Учні з цікавістю залучилися до співочо-танцювального дійства: підспівували, танцювали, разом з акторами стали у хоровод. А запальні українські танці викликали бурю аплодисментів.

Вже наступного дня діти побували у віртуальному космосі, відвідавши планетарій, що завітав у табір 6 червня.  Космічну тему було продовжено участю дітей у конкурсі вбрання з підручних матеріалів «Мода марсіан». У хід було пущено все, що однією ногою вже було у сміттєвому відрі, адже учасники були в одязі з поліетиленових пакетів, газет та фольги. Дівчата та хлопці дефілювали у власних костюмах, демонструючи свою майстерність та  креативність, а глядачі та вихователі  не приховували свого захоплення від оригінального одягу.

        Діти-вихованці табору, отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели свій вільний час.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: