Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Здрастуй, сонце, здрастуй, літо. І наш табір вже відкрито!

Ось і настали  літні канікули – пора відпочинку, веселощів, розваг, екскурсій! Все це можна одержати в пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів № 5", який розпочав свою роботу 29 травня 2018 року.  Урочисте відкриття табору відбулося разом із розважальним  комплексом «Ігроленд». Веселі казкові герої подарували вихованцям справжнє свято. Кожен загін представив  свою назву, емблему, девіз. Діти разом  заспівали веселу  табірну пісню.

Хлопчики та дівчатка грали у веселі ігри, відповідали на цікаві запитання,  вчилися іформувати дружні стосунки. Крім того,  юні таланти табору «Сонечко» продемонстрували свої  танцювальні, вокальні, декламаторські, спортивні здібності.

Здрастуй, сонце, здрастуй,  літо. І наш табір вже відкрито!

Ольга Хвостенко, начальник пришкільного табору ЗЗСО №5, м. Полтава

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: