Ура! Канікули!

Новини

Відбувся фінальний етап Всеукраїнського  юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2017-2018 н.р.

22 – 24 травня Національним еколого-натуралістичним центр учнівської молоді спільно з Комунальним закладом «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за підтримки Українського товариства охорони природи був проведений фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2017-2018 н.р. Учасниками фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» у м. Черкаси були команди закладів загальної середньої освіти та команди закладів позашкільної освіти з 12 областей. Нашу область представляв  КЗ «Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області». Вітаємо з перемогою! Команда  НВК № 36 посіла ІІ місце в номінації «Заклад загальної середньої освіти» та нагороджена перехідним Зеленим Прапором, а вчитель біології Гуржій О.О. нагороджений грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за вагомий внесок та залучення учнів до природоохоронної роботи. 

На урочистому відкритті були присутні: директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, доктор педагогічних наук, професор Володимир Валентинович Вербицький, директор управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Голова Всеукраїнської екологічної асоціації «Зелений світ» та директор Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

У програмі «Зеленої естафети» були творчі звіти команд закладів загальної середньої освіти та команд закладів позашкільної освіти за трьома напрямами:

«Практична природоохоронна робота»;

«Просвітницька природоохоронна робота»;

«Навчально-виховна робота з охорони природи».

Також були проведені індивідуальні змагання на звання кращого природоохоронця-практика з моніторингу навколишнього природного середовища – практика в природі та складання тестових завдань кожним учасником фіналу.

Багато вражень залишилося від подорожі козацьким Чигирином та екскурсії до Черкаського міського зоопарку.

Любов Севастьян, методист ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 953

За місяць: 2365

Всього: 62736

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: