Ура! Канікули!

Новини

 Вшановуючи Великого Кобзаря  

26 травня  2018 року  у місті Каневі відбувся заключний, третій, тур Всеукраїнського квест-марафону «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» Два перші тури були заочними, а на останній, очний, приїхало 53 учасники, з різних куточків України, щоб позмагатися за звання кращого знавця творчості Шевченка. Вітаємо Наконечну Надію, ученицю 8 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного», яка посіла почесне друге місце у третьому турі.  До речі, саме  Надії  надали право виступити першою і відкрити квест-марафон піснею на слова Т. Г. Шевченка « Вітер з гаєм розмовляє».

У супроводі бандури ожили образи поезії  і набули реальних рис. Цілком символічно виконання пісні було у залі музею, де знаходяться кобзи і бандури славетних кобзарів та бандуристів, що  у свій час  приїздили на Тарасову гору: Олексія Чуприни, Гната Хоткевича, Никона  Прудкого.

Струни древнього і такого сучасного музичного інструменту, його мелодійність  справили незабутнє враження на журі і учасників квесту. 

Хотілося висловити слова щирої вдячності учителю української мови та літератури Якименко Юлії Данилівні, яка на своїх уроках посіяла, в серця і душі дітей, зернятка любові до творчості  геніального українського поета Т. Г. Шевченка, які проростають сильними паростками перемог.     

                                                                                    Оксана Наконечна

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 953

За місяць: 2365

Всього: 62736

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: