Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Презентація збірки «Між Богом і травою»

24 травня 2018 року літстудійці «Перевесла» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського» в рамках Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК», що відбувалася в обласній науковій бібліотеці іменіІ.Котляревського, презентували збірку поетеси Т.Кльокти «Між богом і травою». Вела презентаціюТ.Балагура, яка й запросила до слова Директора видавництва «Дивосвіт» Г.Грибан, літературного редактора Г. Михайленко, художника-ілюстратора М.Кириченко, поетесу І.Снарську.

Звучало натхненне поетичне слово Тетяни Кльокти, душевно озвучене під музику учнями ІП-23, лунала музика Моцарта у виконанні Максима Дейнеги та Лариси Філіпської. Уважно слухали поетичне слово учні групи І-11 та гості презентації.

Теплі слова вдячності, глибоке поетичне бачення авторки, сміливі виступи ліцеїстів, уважні слухачі зробили атмосферу святковою й по-домашньому затишною.

Т.І.Балагура, вчитель української мови та літератури

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: