Ура! Канікули!

Новини

Участь у обговоренні питань психологічного забезпечення, соціально-педагогічного патронажу у Новій українській школі

Працівники психологічної служби м. Полтави взяли  активну участь у обговоренні питань психологічного забезпечення, соціально-педагогічного патронажу у Новій українській школі в рамках обласного семінару з теми: «Психолого-педагогічний супровід організації освітнього процесу в умовах реформування освіти». Захід проводився центром практичної психології і соціальної роботи  ПОІППО 23 травня 2018 року. Методисти з психологічної служби Полтавської області, директори (завідувачі) центрів практичної психології і соціальної роботи системи освіти зустрілися з метою проаналізувати особливості психологічного забезпечення та соціально-педагогічного патронажу у Новій українській школі відповідно до Закону України про освіту, визначити стратегії розвитку психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу системи освіти області.

Цікавими і змістовними були міні-доповіді практичних психологів м. Полтави. Красильников Ігор Олександрович, кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6»,наголосив на актуальності питання важливих особистісних якостей практичного психолога освітнього закладу. Лукова Світлана Володимирівна, практичний психолог Комунального закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14», аналізувала проблему співвідношення потреб, запитів учасників освітнього процесу та можливостей їх реалізації практичним психологом в умовах реформування освіти.

Працівники центру практичної психології і соціальної роботи ММК брали участь у складанні мета-плану, дискусії, обговоренні рекомендацій. Захід став для присутніх поштовхом до переосмислення пріоритетів, шаблонних підходів до організації діяльності служби у новому навчальному році.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 2

За тиждень: 953

За місяць: 2365

Всього: 62736

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: