Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Щастя є!

19 травня  педагоги ЗЗСО №8 імені Панаса Мирного були учасниками магістрального міні-EdCamp Poltava "Від щасливого педагога до щасливих учня і учениці". На подію злетілися «білі ворони» з усієї України, педагоги, які прагнуть та готові до змін. У відомому форматі (не)конференції спільнота відповідального учительства дискутувала над актуальними освітніми питаннями: НУШ, методики компетентнісного навчання, графології, робототехніки та SMART KIDS, хмарних технологій та фінансової грамотності.

Натхненні виступи Олександра Елькіна, Ігоря Адашевського, Леоніда Мироненка, експертів та  почесних гостей заходу, численні сюрпризи і подарунки, творчі майстер класи, - усе це вкотре доводить, що щастя є! І лише щасливий педагог зможе виховати щасливого, повноцінно розвиненого, інноваційного і креативного учня.

Безмежно цінуємо можливість отримати такий досвід, поділитися власними думками, перезавантажитись і почати щось нове.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: