Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Школа молодого музичного керівника

Молоді спеціалісти, музичні керівники закладів дошкільної освіти, 15.05.2018 року зібралися на чергове засідання «Школи молодого музичного керівника», яке було проведено на базі ПЗДО № 41 «Гніздечко». Темою роботи обрано хореографію, як вид мистецтва.         Слухачі обговорили теоретичні аспекти впливу хореографії на всебічний розвиток дитини-дошкільника як методу збагачення її духовного світу, формування  позитивних емоцій.

Практичний блок створив атмосферу зацікавленості і задоволення, адже перегляд занять з дітьми (музкерівник Левицька Я.В.) під назвою «Чарівне коло Терпсіхори» та безпосередня участь присутніх у відтворенні тих чи інших тематичних рухів дієво переконали у важливості усвідомлення образності руху, відчуття його краси, доцільності та розуміння свого тіла в танцях.         Авторська інтерактивна гра «Веселі каруселі» стимулювала творчість та креативність молодих колег.

Досить ефективним став обмін досвідом по ознайомленню з музичними іграми під час проведення літніх канікул. Обмін думками щодо проведеного заходу забезпечив не тільки можливість висловити слухачам свої враження та дати оцінку побаченому, але й поставити проблемні питання, які потрібно буде вирішувати в наступному навчальному році.

                                                                     Одена Васильєва, методист ММК 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: