Ура! Канікули!

Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

«Герої не вмирають!»

16 серпня 2016 року в селі Єлизаветівка, Мар’їнського району, Донецької області під час бойового зіткнення з ворожою розвідувально-диверсійною групою, отримавши кульове поранення в шию, загинув випускник Полтавської гімназії №13 Лесняк Денис. Указом Президента України №23/2017 від 03 лютого 2017 року «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно). 17 травня 2018 року на фасаді будівлі Полтавської гімназії №13 було відкрито меморіальну дошку випускнику-герою Лесняку Денису. 

На лінійці були присутні учні 9-11 класів, адміністрація та вчителі гімназії, дружина Дениса Тетяна, його донька Лада, мама Валентина Леонідівна, депутат Полтавської міської ради Ямщиков Вадим  та представники військового комісаріату.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 232

За місяць: 3061

Всього: 55315

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: