"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Новини

Міські навчально-тренувальні заняття «День цивільного захисту в освітньому процесі: дії учасників освітнього процесу при виникненні пожежі в приміщенні закладу»

8 травня 2018 року на базі Полтавської школі № 19 були проведені міські навчально-тренувальні заняття «День цивільного захисту в освітньому процесі: дії учасників освітнього процесу при виникненні пожежі в приміщенні закладу». Серед присутных - Сторчак Г.П., головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, який наголосив на актуальності проведення заходів з питань пожежної безпеки, та методист методичного кабінету управління освіти Третинник Ю.В. 

У ході теоретичної частини заняття Ніколенко А.А.,  викладач обласних та м. Полтави  курсів удосконалення керівних кадрів ІІІ категорії  НМЦ ЦЗ та БЖ Полтавської  області, ознайомив керівників освітніх закладів з чинною нормативно-правовою базою з питань ЦЗ. Петренко І.В.,   методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖ Полтавської  області,  повідомила  про надзвичайні ситуації та події у Полтавській області за 4 місяці 2018 року.

З метою удосконалення навичок виконання дій учасниками освітнього процесу під час виникнення НС було змодельовано евакуацію за сигналом «Увага всім!». Рятувальники ДСНС м. Полтави продемонстрували  практичні прийоми гасіння пожежі. У ході проведення Дня цивільного захисту в Полтавській школі другокласники взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Безпека очима дітей», учні 5-11 класів підготували фотовиставку «Вогняні пастки». Для старшокласників були проведені тренування у формі квесту. В усіх класах були проведені години спілкування, а на перервах  учні, учителі та гості закладу мали можливість пройти електронне тестування з пожежної безпеки.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 30

За тиждень: 824

За місяць: 3140

Всього: 68574

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: