Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

«Естафета пам’яті між поколіннями»

У перші травневі дні разом із природою квітнуть спомини в наших душах про трагічні роки Другої світової війни, які забрали мільйони життів, зруйнували безліч сімей і навіки залишилися в душах нащадків болючою раною. Cеред традиційного покладання квітів до Меморіалу солдатської слави та хвилини мовчання  в нашому місті минулого року з’явилася  символічна акція. Юні полтавці досліджують історію свого роду, з’ясовують подробиці воєнних років життя прадідів, які героїчно воювали, виготовляють портрети родичів, які полягли на фронтах тієї жахливої війни. Своєрідна естафета пам’яті між поколіннями не залишає нікого байдужим, крім того формує в молоді високу патріотичну свідомість, почуття вірності, любові до Батьківщини, повагу до культурного та історичного минулого України, адже відповідно до п. 6 ст. 2 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» серед основних форм увічнення пам’яті є проведення пошукової роботи з метою встановлення імен загиблих і тих, хто пропав безвісти під час Другої світової війни.

Кожне нове покоління пише свою історію. Хочеться вірити, що і цього року до даної акції долучаться усі небайдужі полтавці, маючи на меті примножити культурний потенціал нації, продемонструвати полікультурну та інформаційну компетентність.

Горпинченко Н.А., Солончук І.В.,методисти ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 13

За тиждень: 219

За місяць: 2953

Всього: 50653

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання