Ура! Канікули!

Новини

Фахове та мовне інтегроване вивчення мови

Біологія або фізика німецькою? Метод CLIL позначає «фахове та мовне інтегроване вивчення мови», тобто інтегроване вивчення іноземної мови, яке поєднується з фаховими темами, як того вимагають принципи побудови нової української школи та розвтку в учнів ключових життєвих компетентностей.Вчителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" Вовченко О. М. (учитель німецької мови) та Ребрик Т. О. (учитель біології) 25.–28.04.2018 взяли участь у семінарі Goethe-Institut "МЕРЕЖА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ. CLIL У МОЇЙ ШКОЛІ" (місто Київ).Семінар є першою пропозицією Goethe-Institut з метою створення «Мережі для сталого розвитку».

Референт семінару Бернадетт Вереш навчала учасників колегіальній роботі вчителя німецької мови та вчителя-предметника, ознайомила з методико-дидактичними основами CLIL та проведення міждисциплінарного проекту практичного дослідження з використанням валізи Дитячого Університету, який уможливить пошуково-дослідний метод навчання учнів. До того ж під час семінару вчителі отримали можливість випробувати ці методи на практиі, а вчителі-предметники додали особливі методи навчання, які стосуються саме природничих наук, та нові знання для вчителів німецької мови.У 2017 році Goethe-Institut було проведене відкриття Німецького Цифрового Дитячого Університету. Німецький Цифровий Дитячий Університет – це безкоштовна навчальна пропозиція для дітей, віком від 8 до 12 років, які знають або ще не вивчали німецьку мову. Німецький Цифровий Дитячий Університет складається з трьох факультетів: людина, природа, техніка.

Основною частиною роботи за обраними темами у кожному факультеті є фільми з німецької освітньої телепередачі «Передача з мишею».Окрім цифрових пропозицій Goethe-Institut створив також валізу, завдяки якій Дитячий університет можна урізноманітнити цікавими експериментами у класі. Така пропозиція є актуальною під час предметно-мовного уроку для тандему вчителя німецької мови та вчителя природничих наук.Тандем вчителів, які готові працювати або вже працюють в тандемі над темою CLIL у своїй школі, а саме: один вчитель німецької мови та один вчитель, який викладає природничі науки з одного навчального закладу, сприяє створенню зацікавленості під час роботи німецькою та українською на уроці.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 826

За місяць: 2238

Всього: 62609

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: