Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Інтервізія за участю працівників психологічної служби м. Полтави

2 травня 2018 року у міському методичному кабінеті працювала одна з двох закритих міських інтервізійних груп працівників психологічної служби. Саме цей вид групової роботи фахівців серед психологів та соціальних педагогів м. Полтави набув популярності, став традиційно корисним і дієвим у практиці збереження професійного рівня, розвитку та удосконалення навичок діяльності. Термін «інтервізія» (лат. inter — між, + visio — бачення) у фаховій літературі визначають як «взаємне бачення». Метод визнано  ефективним для конструктивних змін існуючої практики професіонала спільно з іншими фахівцями і, водночас, спрямованим на змістовне навчання.Інтервізійні групи, як правило, працюють для створення професійного поля, набуття навичок практичної діяльності, обміну досвідом. 

Закритий формат зустрічей впроваджено центром практичної психології і соціальної роботи ММК у 2018-му році у м. Полтава за результатами вивчення зворотного зв’язку від психологів, які активно брали участь уцій роботі протягом минулих років, та проведення нового формату -  фокус-групи. Сталий склад учасників має значно підвищити рівень психологічної безпеки фахівців, суттєво сприяти ефективності роботи.

Постійною ведучою двох міських груп, лідером, справжнім майстром своєї справи, за відгуками постійних учасників, є Світлана Лукова, практичний психолог Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14.

Центр практичної психології і соціальної роботи ММК щиро дякує Світлані Луковій за професіоналізм та активну позицію, а також директору Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14Піддубній Вірі Василівні за сприяння реалізації завдань психологічної служби системи освіти у нашому містіпротягом багатьох років.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

і соціальної роботи ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 13

За тиждень: 219

За місяць: 2953

Всього: 50653

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання