Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

«Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

Під таким гаслом 26 квітня  у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа №26»  відбувся День цивільного захисту. Основною його метою є навчання дітей діяти рішуче, не губитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Протягом цього дня учні і вчителі школи удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевіряли здатність  діяти чітко і злагоджено для захисту свого здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 

Учні початкової школи мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.  

Не забули у цей день ще раз згадати про трагічні події 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильскій АЕС.

Завершальним етапом Дня цивільного захисту було відпрацювання практичних дій  за сигналом «Увага всім», під час яких учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій та провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист”

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 13

За тиждень: 219

За місяць: 2953

Всього: 50653

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання