Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Охорона праці очима дітей

26 квітня начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак вітав переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018». Вітаємо наших учнів з перемогою! У ІІ віковій категорії (11-14 років) преможицею стала Квасневська Анна, робота без назви («Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П.Котляревського», м. Полтава),  у ІІІ віковій категорії (15-18 років) найкращою визнана робота Білоброва Олега з малюнком«Погляд крізь темряву: безпека – це світло життя» ( КЗ “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Полтава).

Цьогоріч дані роботи гідно представили Полтавщину у фінальному турі творчого конкурсу, який відбувся нещодавно в м. Києв. У фінальному відборі конкурсу 14-річна учениця КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського» Квасневська Анна - зайняла ІІ місце у ІІ віковій категорії. 27 квітня дівчинка прямує до Києва на нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2018», що відбудеться на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці.

Від Управління Держпраці у Полтавській області всі переможці регіонального туру творчого конкурсу отримали грамоти та подарунки.

Боровська Ольга Павлівна, вчитель образотворчих дисциплін

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 12

За тиждень: 218

За місяць: 2952

Всього: 50652

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання