Новини

Стежинами професійної майстерності

3 квітня на базі ММК відбулося засідання ініціативної групи членів Асоціації педагогічних працівників дошкільної освіти міста Полтави. Крупник Н.В., голова Полтавського міського осередку, зазначила, що Асоціація – це постійно-діюча творча майстерня та лабораторія, яка намагається створити всі умови для самовизначення, самореалізації та зростання фахового професіоналізму кожного педагога, і наймайстерніші з них діляться своїм досвідом щодо реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти України.

Члени Асоціації, які в рамках її роботи за цей рік відвідали інші заклади дошкільної освіти  різних міст України презентували етапи впровадження в практику роботи  досвіду? з яким познайомилися. Так, музичні керівники після участі у Всеукраїнському семінарі з теми «Готуємося  до Великодня і свята випуску дітей до школи»  та  майстер-класі «Хореографія в ЗДО» сьогодні намагаються активно використати в своїй роботі здобутки колег по проведенню таких заходів, як  Великодні свята та випускні ранки. Зокрема, поділилися своїм враженням, як легко і доступно навчити  малят тим чи іншим хореографічним «па», музично-ритмічним рухам.

Асоціація турбується і про молодих фахівців, які лишень розпочали свою діяльність. Наші молоді колеги, вихователі-методисти, які були членами школи молодого вихователя – методиста «МетоПростіР» на тему «Планування  діяльності  закладу  дошкільної  освіти  на  рік» поділилися враженнями від її роботи. Особливо звернули увагу на досвід колег з Миколаївщини про нові підходи до планування роботи закладу, які вони намагаються вдумливо сприйняти та відтворити у власній діяльності плануючи роботу  ЗДО на наступний навчальний рік.

Про ознайомлення з новими ідеями, цікавими інноваційними розробками та рекомендаціями фахівців щодо вдосконалення якості дошкільної освіти повідомили вихователі-методисти, яких було відряджено до міста Суми,  де вони детально опрацювали ряд інновацій, які сьогодні успішно використовують у своїй роботі, наприклад, мнемотехніку Г.Чепурного, Арт - терапію та інші.

До уваги присутніх було запропоновано аналіз матеріалів так званої «Освітньої паралелі» (м. Київ), де вирішувалися актуальні питання проблем сучасного суспільства, що стосується різних аспектів життєдіяльності ЗДО. А саме, про зміни, які будуть відображені у новому Законі України «Про дошкільну освіту» і  як їх потрібно втілювати в практику роботи.

Значної уваги набуло обговорення про пошук шляхів та методів інформування педагогічної громадськості закладів дошкільної освіти міста та  досвід роботи  колег з його впровадження в практику роботи, як способу підвищення якості дошкільної освіти. Не залишилося поза увагою і накопичення, вивчення, узагальнення та поширення власних успішних здобутків.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 73

За тиждень: 73

За місяць: 1560

Всього: 58785

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: