Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Відкриття виставки «Зацвіла в долині червона калина»

У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка 9 березня відбулося відкриття виставки «Зацвіла в долині червона калина» заслуженого майстра народної творчості України Ольги Літус. Роботи народна майстриня присвятила 204 річниці з дня народження Тараса Шевченка. На святі учні Полтавської ЗШ №18 презентували творчість майстрині, декламували вірші Кобзаря та виконували пісні на слова поета.

Картини майстрині представлені в унікальній техніці флора - мозаїчних панно. Сама ж авторка занесена до книги рекордів України за створення найбільшої кількості картин із насіння та кісточок.

Аналогів полотен у світі немає. Свої роботи пані Ольга створює із насіння рослин, які ростуть на Полтавщині. Зокрема, насіння та кісточки аличі, слив, винограду, калини, вишень, гінкго-білоби, огірків, динь, обліпихи, зерно пшениці, гречки та проса. Як розповіла майстриня, насіння та кісточки приклеєні до основи під кутом 35-45 градусів, а кісточки винограду — під кутом 90 градусів до основи. 

На виставці представлено 34 роботи Ольги Літус, 16 - із насіння гінкго-білоби. Виставка об’ємних мозаїчних панно майстрині Ольги Літус триватиме у Полтавській галереї мистецтв до 24-го березня.

Надія Донос, учитель української мови та літератури

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 739

За місяць: 3473

Всього: 51173

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання